Výroba nábytku – interiéry

Návrhy a výroba interiérového nábytku nejen z biodesky.

Nábytková dvířka z biodesky

Nábytková dvířka z biodesky, nejkvalitnější dřevěná dvířka, jsou nejlepší variantou pro zákazníky upřednostňující přírodní a ekologický materiál. Jsou vyrobena z listnatých a jehličnatých dřevin (olše, buk, buk jádrový, javor, dub, dub rustikal, bříza, jasan, jasan jádrový, třešeň, smrk, borovice).

 

 

 

Kuchyně a jídelny

Použitím současných moderních materiálů, biodesky, masivní dýhy (i exotické), nerezových a hliníkových prvků, moderního skla, přírodní žuly, ale také umělých prvků jako je Corian, Technistone, získá zákazník originální kuchyň s jídelnou.

 

 

 

Obývací pokoje

Kvalita moderních materiálů, biodesky, masivních dýh, skla, nerezu, díky propojenosti celého interiéru (hlavně s kuchyní a jídelnou) vyústila ve výrobu nábytku do obývacích pokojů v atraktivním designu.

 

 

 

 

Dveře

Moderní pojetí vybavení interiéru i při výrobě interiérových dveří. Hlavní materiály, které jsou využity při výrobě dveří jsou biodeska (3-vrstvá lepená masivní deska), masivní dýha, dále moderní sklo, nerezové a hliníkové prvky. Kvalitu materiálu znásobuje využití kvalitního kování firem TKZ, Hobes, Simonswerk, M&T, Twin.

 

 

 

Koupelny

Na koupelnový nábytek jsou kladeny vyšší nároky na kvalitu použitého materiálu včetněmpovrchové úpravy. Kvalitní biodeska se speciálním lepením a kvalitní polyuretanové amakryluretanové laky to zaručují. Dále je možné využití lakované MDF v různých odstínech RAL, nerezu, skla.

 

 

 

Ložnice a vestavné skříně

Součástí moderních ložnic jsou postele, komody, vestavné skříně a jiný nábytek. Opět se používají moderní materiály a vychází se z celkového designu interiéru. Rada architekta s celkovým návrhem dle vašich představ přijde vhod.

 

 

 

 

Schodiště

Použitím vlastní biodesky na schodišťové stupně, popř. podstupnice získá zákazník originální schodiště s jedinečným designem. Schodiště je možné kombinovat se sklem i nerezem. Mimo obklady betonových schodišť je možné dodat i samonosná schodiště.

 

 

 

Vinárna